Praca

Pracuj z nami!

Projektant / Projektantka konstrukcji stalowych

W związku z rozwojem firmy i nowymi projektami poszukujemy projektantów konstrukcji stalowych.

Zakres obowiązków:

Projektowanie konstrukcji stalowych,
Przygotowanie modeli 3D konstrukcji oraz tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

Wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe),
Umiejętność czytania rysunku technicznego,
Znajomość programów typu CAD,
Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie stosownie do posiadanych kwalifikacji,
Szkolenie ze specjalistycznego oprogramowania CAD,
Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na pełny etat lub kontrakt),
Udział w realizacji ciekawych międzynarodowych projektów,
Profesjonalne narzędzia pracy,
Możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji,
Premie i benefity

Benefity:

dofinansowanie nauki języków,
ubezpieczenie na życie,
spotkania integracyjne,
brak dress code’u,
kawa / herbata,
parking dla pracowników